שירותי הובלה ואחסנה

שירותי הובלה ואחסנה

במקרים רבים עולה צורך במציאת מקום או חברה שם אפשר יהיה לאחסן את התכולה של הדירה או של המשרד. זה יכול להיות במקרים של דירת ירושה אותה יש לפנות אך עדיין לא הוחלט מה ייעשה ברכוש, לעיתים מדובר בפינוי דירת שכירות כאשר עדיין לא נמצאה הדירה החילופית, במקרים אלו ועוד קיימת האפשרות שחברת שימי הובלות מציעה ללקוחות שנזקקים לכך, שירות אחסון חפצים.

מה עליכם לבדוק כאשר אתם מעבירים את תכולת הדירה שלכם לאחסון?

לפני שאתם מפקידים את כל הרכוש שלכם בידי חברה כלשהיא, עליכם לבדוק מספר דברים כדי להיות בטוחים שהגעתם אל המקום הנכון.

  • אמינות – חשוב מאוד לוודא שהחברה שתארח את החפצים שלכם, היא חברה אמינה ואחראית שעליה תוכלו לסמוך בלב שקט. הובלות כפר סבא מציע אחסון תכולה במסגרת שירותי הובלה ואחסנה. החברה אמינה ומבטיחה לכם שקט נפשי בידיעה שכל הרכוש שלכם נמצא בידיים הכי בטוחות ואמינות.
  • ביטוח – חשוב מאוד לוודא כי החברה ביטחה את התכולה המאופסנת אצלה ובכל מקרה של נזק שלא יהיה בשליטתה של החברה, אתם לא תפסידו דבר.
  • הגנה על החפצים – עליכם לוודא כי החברה יודעת כיצד לשמור על כל החפצים מפני כל נזק, היא מאחסנת את הרהיטים ואת מוצרי החשמל באופן הכי זהיר ואחראי שלא יוכלו להישרט, או להיחבל באופן שהדבר יזיק ויפגע בהם.
  • רשימה – אין לוותר על רשימה מלאה הכוללת את כל הפריטים המאוחסנים בידי החברה וזאת כדי למנוע אבדות וטעויות או נזקים שונים אחרים.

אם אתם מחפשים מקום טוב ובטוח לאחסון התכולה שלכם, פנו אל חברת שימי הובלות. תוכלו להיות רגועים כי כל רכושכם נמצא בידיים הכי מקצועיות שרק חברה ותיקה ומקצועית מסוגלת להבטיח ללקוחותיה.

הובלות


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזמינו הובלה היום