הובלות לחו"ל

הובלות לחו"ל

חושבים על לעבור לחו"ל? ליצור לחברה שלכם משרד המגדיל את משלח היד הבינלאומי שלה? פשוט עוברים לגור בארץ אחרת? כיום בשוק קיימות חברות העושות גם את זה בשבילכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות לאחת מחברות ההובלה לחו"ל הקיימות בשוק.

כמובן שההובלה לחו"ל לא תתבצע באותו האופן כמו הובלות בתוך הארץ, אך גם במקרה זה אינכם צריכים להיות בעלי ניסיון מעשי בהובלות פריטים לחו"ל, שכן לחברה המבצעת זאת בשבילכם כבר יש מספיק ידע ונסיון כדי לבצע את העבודה הזו בשבילכם ולחסוך לכם זמן וכסף יקרים.

חברות המספקות הובלות לחו"ל מעסיקות אנשים המבינים בחוקי ונהלי המכס בארץ ובמדינות אליהם מועבר המטען, מומחים להעברת מטענים לטווח רחוק ואיך לשמור עליהם, וגם בעלות קשרים במדינה אליה נשלחים הפריטים שלכם, בכדי לספק מעבר בטוח עד למיקום החדש.

כיום קיימים שני אמצעי העברת מטען לחו"ל:

העברה ימית – בשיטה זו מועבר המטען בספינה, דרך הים. היתרונות בשיטה זו הן הביטחון והיציבות של הספינות, הבטוחות יותר ממעבר אווירי וכמו כן, יתרון של יכולת להעביר מטענים כבדים וגדולים יותר מאשר במטוס. למרות זאת, לשיטה זו גם מספר חסרונות: יש להגן על המטען מפני לחות והמעבר לוקח יותר זמן בדרך-כלל מאשר בטיסה.
העברה אווירית – חלק מהמטען או אף את כולו יהיה ניתן להעביר במטוס. שיטה זו מציעה יותר מהירות מאשר הספינה, כמו בהובלה עצמה, כל גם בפריקה ובטעינה, אך לעומת זאת מגבילה את משקל וגודל המטען אותו ניתן להעביר וגם אפילו את סוגו, שכן ישנם הרבה סוגי מטען, כגון כימיקלים שונים אותם לא ניתן להעביר בצורה אווירית.
בכדי לברר אילו שירותים מציעה חברה זו או אחרת עליכם לשוחח עם נציג בחברה, לתאר בפניו את המטען שלכם והמסלול אותו הוא צריך לעבור ולברר איזה מטען מתכוונת החברה להעביר באיזה אמצעי, איך הוא יעביר את המטען במכס ועוד פרטים המעניינים אתכם. כמו כן כדאי גם לשאול לגבי הקשרים הקיימים אצל החברה הנ"ל בחו"ל, על מנת לטפל במטען לאחר הגעתו.

אל תשכחו לבקש גם ביטוח מטען, המגן על הפריטים שלכם וחוזה כתוב שאותו תוכלו להציג במקרה הצורך לכל המבקש.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזמינו הובלה היום